U9 MD T1
Dorchester Dragons 1
@ St. Thomas Jr Stars 1U9T1AB-26
Joe Thornton CC (STMHA)
U9 MD T2
South Huron Sabres 2
@ Lambton Shores Predators 2U9T2-69
Forest (Amtelecom)
U9 MD T1
Mt. Brydges Cougars 1
@ Lambton Shores Predators 1U9T1AB-27
Forest (Amtelecom)
U15 T3
St. Thomas Jr Stars C2
@ Lucan Irish CU15T3-OPA-05
Lucan
U11 BB
St. Marys Rock BB
@ St. Thomas Jr Stars BBU11BB-OPA-003
Joe Thornton CC (Presstran)
U10 A
South Oxford Storm
@ Norfolk KnightsU10AOPA-04
Talbot
U13 BB
St. Marys Rock BB
@ St. Thomas Jr Stars BBU13BB-OPA-002
Joe Thornton CC (STMHA)
U11 T3
North Middlesex Jr. Stars C
@ Lambton Shores Predators DU11T3-OPB-02
Forest (Amtelecom)
U18 T1
Petrolia Oilers B
@ Lucan Irish CU18T1-OPA-03
Lucan
U9 MD T2
Mooretown Jr. Flags 2
@ Dorchester Dragons 2U9T2-70
FlightExec Centre (APC)
U18 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Strathroy Jr. Rockets C2U18T3-OPA-02
Gemini (Blue)
U9 MD T1
Mooretown Jr. Flags 1
@ Petrolia Oilers 1U9T1AB-28
Greenwood
U11 T2
Lambeth Lancers B
@ East Lambton Eagles CU11T2-OPA-02
Watford
U13 T3
Petrolia Oilers D
@ Lambton Shores Predators DU13T3-OPA-02
Forest (Amtelecom)
U15 T2
Dresden Jr. Kings C
@ Wallaceburg Lakers CU15T2-OPB-02
Wallaceburg
U10 A
Mt. Brydges Cougars
@ Dorchester DragonsU10AOPB-01
FlightExec Centre (APC)
U9 MD T2
Wallaceburg Lakers 2
@ Petrolia Oilers 2U9T2-71
Greenwood
U13 T3
South Huron Sabres D
@ Lucan Irish DU13T3-OPA-03
Lucan
U13 T2
Mooretown Jr. Flags B
@ East Lambton Eagles CU13T2-OPA-02
Watford
U11 A
Mt. Brydges Cougars
@ Norfolk KnightsU11AOPA-02
Waterford
U15 A
Mt. Brydges Cougars
@ New Hamburg HuskiesU15AOPB-02
Wilmot Complex (Schout)
U12 A
Mt. Brydges Cougars
@ Dorchester DragonsU12AOPA-01
FlightExec Centre (APC)
U13 A
New Hamburg Huskies
@ Norfolk KnightsU13AOPB-02
Waterford
U16 A
Mt. Brydges Cougars
@ St. Thomas Jr Stars
Joe Thornton CC (Presstran)
U14 A
Mt. Brydges Cougars
@ Dorchester DragonsU14AOPA-03
FlightExec Centre (APC)
U15 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Ilderton Jets DU15T3-OPA-06
Ilderton
U16 A
Dorchester Dragons
@ South Oxford Storm
Tillsonburg (Memorial)
U21
Lambton Shores Predators
@ Wallaceburg LakersU21-OPB-01
Wallaceburg
U18 T3
Dorchester Dragons C
@ Lambton Shores Predators DU18T3-OPB-03
Forest (Amtelecom)
U15 T3
South Huron Sabres D
@ Petrolia Oilers DU15T3-OPB-04
Greenwood
U18 A
Norfolk Knights
@ Dorchester DragonsU18AOPA-07
FlightExec Centre (APC)
U15 A
Dorchester Dragons
@ South Oxford StormU15AOPA-02
Ingersoll
U18 T3
East Lambton Eagles D
@ South Huron Sabres DU18T3-OPA-03
South Huron
U18 A
St. Marys Rock
@ New Hamburg HuskiesU18AOPA-08
Wilmot Complex (Schout)
U21
South Huron Sabres
@ Lucan IrishU21-OPA-01
Lucan
U11 A
Mt. Brydges Cougars
@ St. Marys RockU11AOPA-03
St. Marys (Rock)
U11
Wallaceburg Lakers C
@ Petrolia Oilers BU11T1-OPA-02
Greenwood
U13 A
Dorchester Dragons
@ South Oxford StormU13AOPA-04
Ingersoll
U10 A
Dorchester Dragons
@ New Hamburg HuskiesU10AOPB-02
Wilmot Complex (Schout)
U13 A
Mt. Brydges Cougars
@ St. Marys RockU13AOPA-03
St. Marys (Rock)
U14 A
South Oxford Storm
@ Mt. Brydges CougarsU14AOPA-04
Tri-Township
U15 T2
Wallaceburg Lakers C
@ Petrolia Oilers BU15T2-OPB-03
Greenwood
U16 A
Strathroy Jr. Rockets
@ South Oxford Storm
Ingersoll
U15 T3
Mt. Brydges Cougars C
@ East Lambton Eagles DU15T3-OPB-05
Alvinston
U15 T2
North Middlesex Jr. Stars C
@ South Kent Lightning CU15T2-OPA-03
Blenheim
U16 A
St. Marys Rock
@ New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Schout)
U14 A
Strathroy Jr. Rockets
@ St. Marys RockU14AOPB-03
St. Marys (Rock)
U15 A
New Hamburg Huskies
@ Mt. Brydges CougarsU15AOPB-03
Tri-Township
U15 T3
Lambton Shores Predators D
@ Petrolia Oilers DU15T3-OPB-06
Greenwood
U18 T2
Lambeth Lancers B
@ South Kent Lightning CU18T2-OPB-02
Blenheim
U18 T3
Lucan Irish D
@ East Lambton Eagles DU18T3-OPA-04
Alvinston
U10 A
New Hamburg Huskies
@ Mt. Brydges CougarsU10AOPB-03
Tri-Township
U13 T2
South Kent Lightning C
@ Mooretown Jr. Flags BU13T2-OPA-03
MSC (Rink 1)
U9 MD T2
South Kent Lightning 2
@ Dorchester Dragons 2U9T2-75
FlightExec Centre (APC)
U13 T3
Wallaceburg Lakers D
@ Ilderton Jets BU13T3-OPB-03
Ilderton
U13 T1
Petrolia Oilers B
@ Lambeth Lancers BU13T1-OPA-02
Lambeth
U13 T2
Wallaceburg Lakers C
@ Lucan Irish CU13T2-OPA-04
Lucan
U11 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Mt. Brydges CougarsU11AOPA-04
Tri-Township
U15 A
Norfolk Knights
@ Dorchester DragonsU15AOPA-03
FlightExec Centre (APC)
U15 T3
Strathroy Jr. Rockets C
@ Mooretown Jr. Flags DU15T3-OPA-07
MSC (Rink 1)
U13 A
Strathroy Jr. Rockets
@ New Hamburg HuskiesU13AOPB-03
Wilmot Complex (Optimist)
U18 T3
South Huron Sabres D
@ Strathroy Jr. Rockets C2U18T3-OPA-05
Gemini (Blue)
U16 A
Dorchester Dragons
@ St. Thomas Jr Stars
Joe Thornton CC (STMHA)
U13 A
South Oxford Storm
@ Mt. Brydges CougarsU13AOPA-05
Tri-Township
U18 T2
Wallaceburg Lakers C
@ Mooretown Jr. Flags BU18T2-OPA-03
MSC (Rink 1)
U18 A
South Oxford Storm
@ Strathroy Jr. RocketsU18AOPA-09
Gemini (Blue)
U18 T3
Petrolia Oilers D
@ Lambton Shores Predators DU18T3-OPB-04
Forest (Amtelecom)
U10 A
South Oxford Storm
@ St. Marys RockU10AOPA-05
St. Marys (Rock)
U13 T1
North Middlesex Jr. Stars C
@ South Huron Sabres BU13T1-OPB-01
South Huron
U13 BB
Mt. Brydges Cougars BB
@ St. Thomas Jr Stars BBU13BB-OPA-003
Joe Thornton CC (STMHA)
U13 T3
Dresden Jr. Kings D
@ Lambeth Lancers DU13T3-OPA-04
Lambeth
U11 T3
West Lorne Comets D
@ South Huron Sabres DU11T3-OPB-04
Stephen Township
U13 BB
Strathroy Jr. Rockets BB
@ St. Marys Rock BBU13BB-OPA-004
St. Marys (Rock)
U15 T2
Lambton Shores Predators B
@ Ilderton Jets BU15T2-OPA-04
Komoka CW&RC (1 - Molson)
U15 T1
East Lambton Eagles C
@ South Huron Sabres BU15T1-OPA-02
South Huron
U15 T2
St. Thomas Jr Stars C1
@ North Middlesex Jr. Stars CU15T2-OPA-05
North Middlesex
U13 T2
Lucan Irish C
@ South Kent Lightning CU13T2-OPA-05
Blenheim
U16 A
Ayr Flames
@ St. Marys Rock
St. Marys (Rock)
U18 T2
South Kent Lightning C
@ Ilderton Jets BU18T2-OPB-03
Komoka CW&RC (1 - Molson)
U18 T1
Dresden Jr. Kings C
@ South Huron Sabres BU18T1-OPB-02
South Huron
U18 A
New Hamburg Huskies
@ South Oxford StormU18AOPA-10
Tillsonburg (Memorial)
U11 A
New Hamburg Huskies
@ Dorchester DragonsU11AOPB-03
FlightExec Centre (APC)
U18 T1
Lambton Shores Predators B
@ Dresden Jr. Kings CU18T1-OPB-01
Ken Houston
U12 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Mt. Brydges CougarsU12AOPA-02
Tri-Township
U15 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Lucan Irish CU15T3-OPA-08
Lucan
U11 T3
Wallaceburg Lakers D
@ East Lambton Eagles DU11T3-OPA-04
Watford
U12 A
South Oxford Storm
@ New Hamburg HuskiesU12AOPB-04
Wilmot Complex (Schout)
U13 A
Mt. Brydges Cougars
@ Dorchester DragonsU13AOPA-06
FlightExec Centre (APC)
U16 A
Ayr Flames
@ Norfolk Knights
Waterford
U16 A
Dorchester Dragons
@ Mt. Brydges Cougars
Tri-Township
U15 T3
St. Thomas Jr Stars C2
@ Strathroy Jr. Rockets CU15T3-OPA-09
Gemini (Blue)
U13 T2
Wallaceburg Lakers C
@ East Lambton Eagles CU13T2-OPA-06
Watford
U18 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Lucan Irish DU18T3-OPA-06
Lucan
U18 A
Dorchester Dragons
@ Norfolk KnightsU18AOPA-12
Waterford
U11 T3
Lambton Shores Predators D
@ Lambeth Lancers DU11T3-OPB-03
Lambeth
U11 T3
Ilderton Jets D
@ Petrolia Oilers DU11T3-OPA-05
Greenwood
U15 T3
South Huron Sabres D
@ Lambton Shores Predators DU15T3-OPB-07
Forest (Amtelecom)
U11 T2
South Huron Sabres B
@ Lucan Irish CU11T2-OPA-03
Lucan
U11 T3
South Huron Sabres D
@ North Middlesex Jr. Stars CU11T3-OPB-05
North Middlesex
U14 A
Norfolk Knights
@ Strathroy Jr. RocketsU14AOPB-04
Gemini (Green)
U13 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ West Lorne Comets DU13T3-OPB-04
West Lorne Arena
U15 T1
Mooretown Jr. Flags B
@ East Lambton Eagles CU15T1-OPA-03
Alvinston
U13 T3
St. Thomas Jr Stars C
@ Wallaceburg Lakers DU13T3-OPB-05
Wallaceburg
U12 A
South Oxford Storm
@ Norfolk KnightsU12AOPB-05
Waterford
U13 T1
South Huron Sabres B
@ North Middlesex Jr. Stars CU13T1-OPB-02
North Middlesex
U15 T2
Wallaceburg Lakers C
@ Lambeth Lancers BU15T2-OPB-05
Lambeth
U15 T2
St. Thomas Jr Stars C1
@ Lambton Shores Predators BU15T2-OPA-06
Forest (Amtelecom)
U15 T2
South Kent Lightning C
@ North Middlesex Jr. Stars CU15T2-OPA-07
North Middlesex
U18 T1
Petrolia Oilers B
@ East Lambton Eagles CU18T1-OPA-04
Alvinston
U18 T2
South Kent Lightning C
@ Lambeth Lancers BU18T2-OPB-04
Lambeth
U10 A
Norfolk Knights
@ Strathroy Jr. RocketsU10AOPA-06
Gemini (Blue)
U11 A
Norfolk Knights
@ Strathroy Jr. RocketsU11AOPA-05
Gemini (Blue)
U12 A
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. RocketsU12AOPA-03
Gemini (Blue)
U13 T3
West Lorne Comets D
@ St. Thomas Jr Stars CU13T3-OPB-06
Port Stanley
U13 T1
South Huron Sabres B
@ Dresden Jr. Kings CU13T1-OPB-03
Ken Houston
U13 A
Norfolk Knights
@ Strathroy Jr. RocketsU13AOPB-04
Gemini (Blue)
U11 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Ilderton Jets DU11T3-OPA-06
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U9 MD T2
Petrolia Oilers 2
@ Mt. Brydges Cougars 3U9T2-73
Tri-Township
U13 T3
Lambton Shores Predators D
@ Lucan Irish DU13T3-OPA-05
Lucan
U11 A
New Hamburg Huskies
@ South Oxford Storm
Tillsonburg (Campbell)
U11
Dresden Jr. Kings C
@ Petrolia Oilers BU11T1-OPA-03
Greenwood
U15 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ St. Thomas Jr Stars C2U15T3-OPA-10
Port Stanley
U16 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester Dragons
FlightExec Centre (APC)
U11
Mooretown Jr. Flags B
@ Lambton Shores Predators BU11T1-OPB-01
Forest (Amtelecom)
U13 T3
South Huron Sabres D
@ Dresden Jr. Kings DU13T3-OPA-06
Ken Houston
U11 T3
Petrolia Oilers D
@ East Lambton Eagles DU11T3-OPA-07
Alvinston
U15 A
Norfolk Knights
@ Strathroy Jr. RocketsU15AOPA-05
Gemini (Blue)
U9 MD T1
Strathroy Jr. Rockets
@ St. Marys RockU9T1AB-29
St. Marys (Blue)
U13 T1
Petrolia Oilers B
@ Lambton Shores Predators BU13T1-OPA-03
Forest (Amtelecom)
U11 T3
Lucan Irish D
@ Wallaceburg Lakers DU11T3-OPA-08
Wallaceburg
U11 BB
St. Marys Rock BB
@ Mt. Brydges Cougars BBU11BB-OPA-004
Tri-Township
U18 A
St. Marys Rock
@ Dorchester DragonsU18AOPA-13
FlightExec Centre (APC)
U11 T2
South Huron Sabres B
@ East Lambton Eagles CU11T2-OPA-04
Alvinston
U18 T1
South Huron Sabres B
@ Dresden Jr. Kings CU18T1-OPB-03
Ken Houston
U11 T3
Lambton Shores Predators D
@ South Huron Sabres DU11T3-OPB-06
Stephen Township
U18 A
New Hamburg Huskies
@ Strathroy Jr. RocketsU18AOPA-14
Gemini (Blue)
U13 BB
St. Marys Rock BB
@ Mt. Brydges Cougars BBU13BB-OPA-005
Tri-Township
U13 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ East Lambton Eagles DU13T3-OPB-07
Alvinston
U15 T3
Strathroy Jr. Rockets C
@ Lucan Irish CU15T3-OPA-11
Lucan
U16 A
St. Marys Rock
@ Ayr Flames
NDCC
U15 T2
Lambeth Lancers B
@ Petrolia Oilers BU15T2-OPB-06
Greenwood
U13 T2
Lucan Irish C
@ Wallaceburg Lakers CU13T2-OPA-07
Wallaceburg
U15 T3
Petrolia Oilers D
@ Mt. Brydges Cougars CU15T3-OPB-08
Tri-Township
U18 T1
Lucan Irish C
@ Petrolia Oilers BU18T1-OPA-05
Greenwood
U15 T2
St. Thomas Jr Stars C1
@ Ilderton Jets BU15T2-OPA-08
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U21
East Elgin Attack
@ Lucan IrishU21-OPA-02
Lucan
U21
Wallaceburg Lakers
@ Lambton Shores PredatorsU21-OPB-02
Forest (Amtelecom)
U18 T3
Lambton Shores Predators D
@ Petrolia Oilers DU18T3-OPB-05
Greenwood
U18 T2
Strathroy Jr. Rockets C1
@ Wallaceburg Lakers CU18T2-OPA-04
Wallaceburg
U10 A
St. Marys Rock
@ Norfolk KnightsU10AOPA-07
Talbot
U15 T3
East Lambton Eagles D
@ Mt. Brydges Cougars CU15T3-OPB-09
Tri-Township
U10 A
Strathroy Jr. Rockets
@ South Oxford StormU10AOPA-08
Tillsonburg (Memorial)
U13 T3
Lambeth Lancers D
@ South Huron Sabres DU13T3-OPA-07
South Huron
U15 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Norfolk KnightsU15AOPA-06
Talbot
U11 A
New Hamburg Huskies
@ South Oxford StormU11AOPB-04
Tillsonburg (Memorial)
U13 T2
Mooretown Jr. Flags B
@ South Kent Lightning CU13T2-OPA-08
Blenheim
U18 T2
Wallaceburg Lakers C
@ Strathroy Jr. Rockets C1U18T2-OPA-05
Gemini (Blue)
U13 T1
Lambton Shores Predators B
@ Petrolia Oilers BU13T1-OPA-04
Greenwood
U13 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Norfolk KnightsU13AOPB-05
Waterford
U11 T2
Lucan Irish C
@ East Lambton Eagles CU11T2-OPA-05
Watford
U12 A
Norfolk Knights
@ South Oxford StormU12AOPB-06
Tillsonburg (Memorial)
U11 T3
South Kent Lightning C
@ Lambton Shores Predators DU11T3-OPB-07
Forest (Amtelecom)
U10 A
Mt. Brydges Cougars
@ Dorchester DragonsU10AOPB-04
FlightExec Centre (APC)
U13 T2
Lucan Irish C
@ East Lambton Eagles CU13T2-OPA-09
Watford
U11 A
St. Marys Rock
@ Norfolk KnightsU11AOPA-06
Waterford
U15 A
St. Marys Rock
@ New Hamburg HuskiesU15AOPB-04
Wilmot Complex (Schout)
U9 MD T2
North Middlesex Jr. Stars
@ Petrolia Oilers 2U9T2-76
Greenwood
U16 A
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue)
U11
Mooretown Jr. Flags B
@ Lambton Shores Predators BU11T1-OPB-02
Forest (Amtelecom)
U13 A
St. Marys Rock
@ South Oxford StormU13AOPA-07
Tillsonburg (Memorial)
U15 T3
Petrolia Oilers D
@ South Huron Sabres DU15T3-OPB-10
South Huron
U15 T3
Lucan Irish C
@ Mooretown Jr. Flags DU15T3-OPA-12
MSC (Rink 1)
U12 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester DragonsU12AOPA-04
FlightExec Centre (APC)
U14 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Norfolk KnightsU14AOPB-05
Waterford
U15 T2
Ilderton Jets B
@ Lambton Shores Predators BU15T2-OPA-09
Forest (Amtelecom)
U16 A
St. Thomas Jr Stars
@ South Oxford Storm
Tillsonburg (Memorial)
U11 BB
St. Thomas Jr Stars BB
@ Mt. Brydges Cougars BBU11BB-OPA-005
Tri-Township
U18 A
Norfolk Knights
@ Strathroy Jr. RocketsU18AOPA-15
Gemini (Blue)
U14 A
South Oxford Storm
@ Dorchester DragonsU14AOPA-05
FlightExec Centre (APC)
U18 T3
Strathroy Jr. Rockets C2
@ Mooretown Jr. Flags DU18T3-OPA-14
MSC (Rink 1)
U18 T1
South Huron Sabres B
@ Lambton Shores Predators BU18T1-OPB-04
Forest (Amtelecom)
U15 T2
Wallaceburg Lakers C
@ Dresden Jr. Kings CU15T2-OPB-07
Ken Houston
U18 T3
Lucan Irish D
@ South Huron Sabres DU18T3-OPA-07
South Huron
U18 A
South Oxford Storm
@ Dorchester DragonsU18AOPA-16
FlightExec Centre (APC)
U21
Lambton Shores Predators
@ Mooretown Jr. FlagsU21-OPB-03
MSC (Rink 1)
U11 BB
Mt. Brydges Cougars BB
@ Strathroy Jr. Rockets BBU11BB-OPA-006
Gemini (Blue)
U11 A
Strathroy Jr. Rockets
@ St. Marys RockU11AOPA-07
St. Marys (Rock)
U13 BB
Strathroy Jr. Rockets BB
@ Mt. Brydges Cougars BBU13BB-OPA-006
Tri-Township
U13 T3
Lambton Shores Predators D
@ South Huron Sabres DU13T3-OPA-08
Stephen Township
U10 A
Dorchester Dragons
@ New Hamburg HuskiesU10AOPB-05
Wilmot Complex (Schout)
U10 A
St. Marys Rock
@ Strathroy Jr. RocketsU10AOPA-09
Gemini (Blue)
U14 A
Dorchester Dragons
@ Mt. Brydges CougarsU14AOPA-06
Tri-Township
U16 A
Mt. Brydges Cougars
@ Dorchester Dragons
FlightExec Centre (APC)
U13 T3
Lambeth Lancers D
@ Petrolia Oilers DU13T3-OPA-09
Greenwood
U15 T3
Lambton Shores Predators D
@ East Lambton Eagles DU15T3-OPB-11
Alvinston
U15 T2
St. Thomas Jr Stars C1
@ South Kent Lightning CU15T2-OPA-10
Blenheim
U13 T2
Mooretown Jr. Flags B
@ Lucan Irish CU13T2-OPA-10
Lucan
U13 T1
Dresden Jr. Kings C
@ North Middlesex Jr. Stars CU13T1-OPB-04
North Middlesex
U18 A
Dorchester Dragons
@ New Hamburg HuskiesU18AOPA-17
Wilmot Complex (Schout)
U14 A
Norfolk Knights
@ St. Marys RockU14AOPB-06
St. Marys (Rock)
U16 A
South Oxford Storm
@ St. Thomas Jr Stars
Joe Thornton CC (STMHA)
U15 A
St. Marys Rock
@ Mt. Brydges CougarsU15AOPB-05
Tri-Township
U18 T3
Lambton Shores Predators D
@ Dorchester Dragons CU18T3-OPB-06
FlightExec Centre (APC)
U18 T2
Ilderton Jets B
@ South Kent Lightning CU18T2-OPB-05
Blenheim
U18 T3
Strathroy Jr. Rockets C2
@ East Lambton Eagles DU18T3-OPA-08
Alvinston
U10 A
Dorchester Dragons
@ Mt. Brydges CougarsU10AOPB-06
Tri-Township
U15 T3
Ilderton Jets D
@ Mooretown Jr. Flags DU15T3-OPA-13
MSC (Rink 1)
U11
Ilderton Jets B
@ Mooretown Jr. Flags BU11T1-OPB-03
MSC (Rink 2)
U9 MD T1
Mt. Brydges Cougars 1
@ Dorchester Dragons 1U9T1AB-32
FlightExec Centre (APC)
U13 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Ilderton Jets BU13T3-OPB-08
Ilderton
U11 T3
West Lorne Comets D
@ Lambeth Lancers DU11T3-OPB-08
Lambeth
U11 A
South Oxford Storm
@ New Hamburg HuskiesU11AOPB-06
Wilmot Complex (Optimist)
U11
Petrolia Oilers B
@ Dresden Jr. Kings CU11T1-OPA-04
Ken Houston
U11 A
Norfolk Knights
@ Mt. Brydges CougarsU11AOPA-08
Tri-Township
U15 A
South Oxford Storm
@ Dorchester DragonsU15AOPA-07
FlightExec Centre (APC)
U13 T3
Lucan Irish D
@ Lambeth Lancers DU13T3-OPA-10
Lambeth
U15 T1
South Huron Sabres B
@ Mooretown Jr. Flags BU15T1-OPA-04
MSC (Rink 1)
U13 A
Norfolk Knights
@ New Hamburg HuskiesU13AOPB-06
Wilmot Complex (Optimist)
U15 T3
Petrolia Oilers D
@ East Lambton Eagles DU15T3-OPB-12
Watford
U13 A
St. Marys Rock
@ Mt. Brydges CougarsU13AOPA-08
Tri-Township
U15 T2
Petrolia Oilers B
@ Dresden Jr. Kings CU15T2-OPB-08
Ken Houston
U18 A
Strathroy Jr. Rockets
@ St. Marys RockU18AOPA-11
St. Marys (Rock)
U18 T3
Petrolia Oilers D
@ West Lorne Comets DU18T3-OPB-07
West Lorne Arena
U18 T2
Strathroy Jr. Rockets C1
@ Mooretown Jr. Flags BU18T2-OPA-06
MSC (Rink 1)
U18 T2
Ilderton Jets B
@ Lambeth Lancers BU18T2-OPB-06
Lambeth
U18 T3
South Huron Sabres D
@ Lucan Irish DU18T3-OPA-10
Lucan
U18 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ East Lambton Eagles DU18T3-OPA-09
Watford
U10 A
Norfolk Knights
@ St. Marys RockU10AOPA-10
St. Marys (Rock)
U13 T1
Dresden Jr. Kings C
@ South Huron Sabres BU13T1-OPB-05
South Huron
U11
Petrolia Oilers B
@ Wallaceburg Lakers CU11T1-OPA-05
Wallaceburg
U11 T3
South Huron Sabres D
@ South Kent Lightning CU11T3-OPB-09
Blenheim
U13 T1
Lambton Shores Predators B
@ Lambeth Lancers BU13T1-OPA-05
Lambeth
U11 T2
Lucan Irish C
@ South Huron Sabres BU11T2-OPA-06
Stephen Township
U13 BB
Mt. Brydges Cougars BB
@ St. Marys Rock BBU13BB-OPA-007
St. Marys (Rock)
U15 T2
North Middlesex Jr. Stars C
@ Ilderton Jets BU15T2-OPA-11
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U15 T1
East Lambton Eagles C
@ South Huron Sabres BU15T1-OPA-05
South Huron
U13 T2
South Kent Lightning C
@ East Lambton Eagles CU13T2-OPA-11
Alvinston
U18 A
Strathroy Jr. Rockets
@ South Oxford StormU18AOPA-18
Tillsonburg (Memorial)
U16 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Mt. Brydges Cougars
Tri-Township
U15 A
Dorchester Dragons
@ Norfolk KnightsU15AOPA-04
Port Dover
U16 A
New Hamburg Huskies
@ St. Marys Rock
St. Marys (Rock)
U18 T2
Lambeth Lancers B
@ Ilderton Jets BU18T2-OPB-07
Komoka CW&RC (1 - Molson)
U18 T1
Dresden Jr. Kings C
@ South Huron Sabres BU18T1-OPB-05
South Huron
U15 T3
Ilderton Jets D
@ Strathroy Jr. Rockets CU15T3-OPA-14
Gemini (Blue)
U9 MD T1
South Kent Lightning 1
@ Ilderton JetsU9T1CD-29
Ilderton
U14 A
Dorchester Dragons
@ South Oxford StormU14AOPA-07
Tillsonburg (Campbell)
U12 A
Dorchester Dragons
@ Mt. Brydges CougarsU12AOPA-05
Tri-Township
U15 A
New Hamburg Huskies
@ St. Marys RockU15AOPB-06
St. Marys (Rock)
U11
Lambton Shores Predators B
@ Mooretown Jr. Flags BU11T1-OPB-04
MSC (Rink 2)
U16 A
St. Thomas Jr Stars
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue)
U13 T2
South Kent Lightning C
@ Wallaceburg Lakers CU13T2-OPA-12
Wallaceburg
U16 A
St. Marys Rock
@ Norfolk Knights
Waterford
U18 T3
West Lorne Comets D
@ Dorchester Dragons CU18T3-OPB-08
FlightExec Centre (CANUSA)
U16 A
South Oxford Storm
@ Mt. Brydges Cougars
Tri-Township
U16 A
Ayr Flames
@ New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Schout)
U18 T1
East Lambton Eagles C
@ Lucan Irish CU18T1-OPA-06
Lucan
U18 A
Dorchester Dragons
@ St. Marys RockU18AOPA-19
St. Marys (Rock)
U18 T3
East Lambton Eagles D
@ Strathroy Jr. Rockets C2U18T3-OPA-11
Gemini (Blue)
U18 A
New Hamburg Huskies
@ Norfolk KnightsU18AOPA-20
Waterford
U11 T2
Lucan Irish C
@ Lambeth Lancers BU11T2-OPA-07
Lambeth
U9 MD T2
Wallaceburg Lakers 2
@ North Middlesex Jr. StarsU9T2-77
North Middlesex
U15 T2
Ilderton Jets B
@ South Kent Lightning CU15T2-OPA-12
Blenheim
U11 T3
South Kent Lightning C
@ West Lorne Comets DU11T3-OPB-10
West Lorne Arena
U11
Lambton Shores Predators B
@ Ilderton Jets BU11T1-OPB-05
Ilderton
U11 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Petrolia Oilers DU11T3-OPA-09
Greenwood
U13 T1
Petrolia Oilers B
@ Lambton Shores Predators BU13T1-OPA-06
Forest (Amtelecom)
U11 T3
Lambeth Lancers D
@ North Middlesex Jr. Stars CU11T3-OPB-11
North Middlesex
U14 A
St. Marys Rock
@ Strathroy Jr. RocketsU14AOPB-07
Gemini (Green)
U21
South Huron Sabres
@ East Elgin AttackU21-OPA-03
Belmont
U13 T3
Ilderton Jets B
@ West Lorne Comets DU13T3-OPB-09
West Lorne Arena
U13 T3
East Lambton Eagles D
@ Wallaceburg Lakers DU13T3-OPB-10
Wallaceburg
U15 T3
Petrolia Oilers D
@ Lambton Shores Predators DU15T3-OPB-13
Forest (Amtelecom)
U15 T2
Petrolia Oilers B
@ Lambeth Lancers BU15T2-OPB-09
Lambeth
U15 T3
Strathroy Jr. Rockets C
@ St. Thomas Jr Stars C2U15T3-OPA-15
Port Stanley
U18 T3
Strathroy Jr. Rockets C2
@ South Huron Sabres DU18T3-OPA-12
Hensall Arena
U18 T3
Lucan Irish D
@ Mooretown Jr. Flags DU18T3-OPA-13
MSC (Rink 1)
U15 T2
Lambton Shores Predators B
@ North Middlesex Jr. Stars CU15T2-OPA-13
North Middlesex
U18 T2
South Kent Lightning C
@ Lambeth Lancers BU18T2-OPB-08
Lambeth
U9 MD T2
South Kent Lightning 2
@ Petrolia Oilers 2U9T2-65
Greenwood
U13 BB
Mt. Brydges Cougars BB
@ Strathroy Jr. Rockets BBU13BB-OPA-008
Gemini (Blue)
U9 MD T1
Wallaceburg Lakers 1
@ Lucan IrishU9T1CD-31
Lucan
U9 MD T1
Ilderton Jets
@ Lambeth LancersU9T1CD-30
Lambeth
U11 A
St. Marys Rock
@ Strathroy Jr. RocketsU11AOPA-09
Gemini (Blue)
U9 MD T1
East Lambton Eagles
@ Dresden Jr. KingsU9T1CD-32
Ken Houston
U9 MD T2
Dorchester Dragons 2
@ Wallaceburg Lakers 2U9T2-78
Wallaceburg
U12 A
Mt. Brydges Cougars
@ Strathroy Jr. RocketsU12AOPA-06
Gemini (Blue)
U11
Wallaceburg Lakers C
@ Dresden Jr. Kings CU11T1-OPA-06
Ken Houston
U11 BB
Mt. Brydges Cougars BB
@ St. Thomas Jr Stars BBU11BB-OPA-007
Joe Thornton CC (Presstran)
U10 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Norfolk KnightsU10AOPA-11
Talbot
U9 MD T1
South Kent Lightning 1
@ Mt. Brydges Cougars 2U9T1CD-33
Tri-Township
U11
Ilderton Jets B
@ Mooretown Jr. Flags BU11T1-OPB-06
MSC (Rink 1)
U13 T1
North Middlesex Jr. Stars C
@ Dresden Jr. Kings CU13T1-OPB-06
Ken Houston
U13 A
Norfolk Knights
@ Strathroy Jr. RocketsU13AOPB-07
Gemini (Blue)
U9 MD T1
South Huron Sabres 1
@ Mt. Brydges Cougars 1U9T1AB-34
Tri-Township
U11 T2
East Lambton Eagles C
@ Lucan Irish CU11T2-OPA-08
Lucan
U15 T2
South Kent Lightning C
@ St. Thomas Jr Stars C1U15T2-OPA-14
Joe Thornton CC (Presstran)
U11 T3
East Lambton Eagles D
@ Mooretown Jr. Flags DU11T3-OPA-10
MSC (Rink 1)
U13 T3
Lambeth Lancers D
@ Lambton Shores Predators DU13T3-OPA-11
Forest (Amtelecom)
U13 T2
South Kent Lightning C
@ Lucan Irish CU13T2-OPA-13
Lucan
U13 T3
Ilderton Jets B
@ East Lambton Eagles DU13T3-OPB-11
Alvinston
U9 MD T1
Petrolia Oilers 1
@ St. Marys RockU9T1AB-35
St. Marys (Blue)
U13 T3
St. Thomas Jr Stars C
@ Mooretown Jr. Flags DU13T3-OPB-12
MSC (Rink 1)
U11 BB
Strathroy Jr. Rockets BB
@ St. Marys Rock BBU11BB-OPA-008
St. Marys (Rock)
U11 T3
Ilderton Jets D
@ Wallaceburg Lakers DU11T3-OPA-11
Wallaceburg
U13 T1
Lambeth Lancers B
@ Petrolia Oilers BU13T1-OPA-07
Greenwood
U11 T3
Lambeth Lancers D
@ South Huron Sabres DU11T3-OPB-12
Stephen Township
U18 A
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. RocketsU18AOPA-21
Gemini (Blue)
U13 T3
Lucan Irish D
@ Dresden Jr. Kings DU13T3-OPA-12
Ken Houston
U18 A
South Oxford Storm
@ New Hamburg HuskiesU18AOPA-22
Wilmot Complex (Schout)
U11 T2
South Huron Sabres B
@ Lambeth Lancers BU11T2-OPA-09
Lambeth
U18 T3
East Lambton Eagles D
@ Lucan Irish DU18T3-OPA-15
Lucan
U15 T3
East Lambton Eagles D
@ Petrolia Oilers DU15T3-OPB-15
Greenwood
U13 A
Mt. Brydges Cougars
@ South Oxford StormU13AOPA-09
Ingersoll
U16 A
Norfolk Knights
@ Ayr Flames
NDCC
U13 T2
East Lambton Eagles C
@ Wallaceburg Lakers CU13T2-OPA-14
Wallaceburg
U16 A
St. Thomas Jr Stars
@ Mt. Brydges Cougars
Tri-Township
U18 T1
South Huron Sabres B
@ Lambton Shores Predators BU18T1-OPB-06
Forest (Amtelecom)
U18 T1
East Lambton Eagles C
@ Petrolia Oilers BU18T1-OPA-07
Greenwood
U15 T2
Lambeth Lancers B
@ Wallaceburg Lakers CU15T2-OPB-11
Wallaceburg
U15 T3
Lucan Irish C
@ Ilderton Jets DU15T3-OPA-16
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U15 A
Strathroy Jr. Rockets
@ South Oxford StormU15AOPA-08
Ingersoll
U21
Mooretown Jr. Flags
@ Lambton Shores PredatorsU21-OPB-04
Forest (Amtelecom)
U18 T2
Strathroy Jr. Rockets C1
@ Wallaceburg Lakers CU18T2-OPA-07
Wallaceburg
U21
Lucan Irish
@ South Huron SabresU21-OPA-04
South Huron
U9 MD T1
St. Marys Rock
@ St. Thomas Jr Stars 1U9T1AB-36
Joe Thornton CC (STMHA)
U9 MD T2
Wallaceburg Lakers 2
@ Lambton Shores Predators 2U9T2-79
Forest (Amtelecom)
U11 T3
Wallaceburg Lakers D
@ Petrolia Oilers DU11T3-OPA-12
Watford
U9 MD T2
South Huron Sabres 2
@ Mooretown Jr. Flags 2U9T2-80
MSC (Rink 1)
U13 T2
Lucan Irish C
@ Mooretown Jr. Flags BU13T2-OPA-15
MSC (Rink 1)
U15 T2
Ilderton Jets B
@ North Middlesex Jr. Stars CU15T2-OPA-15
North Middlesex
U13 BB
Strathroy Jr. Rockets BB
@ St. Thomas Jr Stars BBU13BB-OPA-009
Joe Thornton CC (STMHA)
U13 T3
Petrolia Oilers D
@ South Huron Sabres DU13T3-OPA-13
South Huron
U11 T3
Lambton Shores Predators D
@ West Lorne Comets DU11T3-OPB-13
West Lorne Arena
U11 T3
Lucan Irish D
@ Mooretown Jr. Flags DU11T3-OPA-13
MSC (Rink 2)
U9 MD T1
Petrolia Oilers 1
@ South Huron Sabres 1U9T1AB-38
Stephen Township
U9 MD T1
Ilderton Jets
@ East Lambton EaglesU9T1CD-34
Watford
U15 T3
St. Thomas Jr Stars C2
@ Mooretown Jr. Flags DU15T3-OPA-17
MSC (Rink 1)
U13 T3
Dresden Jr. Kings D
@ Lambton Shores Predators DU13T3-OPA-14
Forest (Amtelecom)
U11 T3
East Lambton Eagles D
@ Ilderton Jets DU11T3-OPA-14
Ilderton
U16 A
South Oxford Storm
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue)
U11
Wallaceburg Lakers C
@ Petrolia Oilers BU11T1-OPA-07
Greenwood
U11 T2
Lambeth Lancers B
@ South Huron Sabres BU11T2-OPA-10
Stephen Township
U12 A
New Hamburg Huskies
@ Norfolk KnightsU12AOPB-07
Waterford
U10 A
New Hamburg Huskies
@ Dorchester DragonsU10AOPB-07
FlightExec Centre (APC)
U9 MD T2
Dorchester Dragons 2
@ Petrolia Oilers 2U9T2-81
Greenwood
U11 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Norfolk KnightsU11AOPA-10
Waterford
U11
Ilderton Jets B
@ Lambton Shores Predators BU11T1-OPB-07
Forest (Amtelecom)
U18 T2
Mooretown Jr. Flags B
@ Strathroy Jr. Rockets C1U18T2-OPA-08
Gemini (Blue)
U11 T3
South Kent Lightning C
@ Lambeth Lancers DU11T3-OPB-14
Lambeth
U11 BB
St. Thomas Jr Stars BB
@ St. Marys Rock BBU11BB-OPA-009
St. Marys (Rock)
U15 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester DragonsU15AOPA-09
FlightExec Centre (APC)
U15 T1
South Huron Sabres B
@ Mooretown Jr. Flags BU15T1-OPA-06
MSC (Rink 1)
U13 A
New Hamburg Huskies
@ Norfolk KnightsU13AOPB-08
Waterford
U13 T1
Lambeth Lancers B
@ Lambton Shores Predators BU13T1-OPA-08
Forest (Amtelecom)
U11 BB
Strathroy Jr. Rockets BB
@ Mt. Brydges Cougars BBU11BB-OPA-010
Tri-Township
U18 T3
Lucan Irish D
@ Strathroy Jr. Rockets C2U18T3-OPA-16
Gemini (Blue)
U15 T3
East Lambton Eagles D
@ South Huron Sabres DU15T3-OPB-16
South Huron
U12 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester DragonsU12AOPA-07
FlightExec Centre (APC)
U11 A
Dorchester Dragons
@ South Oxford StormU11AOPB-05
Ingersoll
U14 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Norfolk KnightsU14AOPB-08
Waterford
U18 T3
South Huron Sabres D
@ Mooretown Jr. Flags DU18T3-OPA-17
MSC (Rink 1)
U18 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Norfolk KnightsU18AOPA-24
Talbot
U15 T3
Lambton Shores Predators D
@ Mt. Brydges Cougars CU15T3-OPB-17
Tri-Township
U15 T2
Lambton Shores Predators B
@ St. Thomas Jr Stars C1U15T2-OPA-16
Joe Thornton CC (Presstran)
U14 A
Mt. Brydges Cougars
@ South Oxford StormU14AOPA-08
Ingersoll
U18 T1
Dresden Jr. Kings C
@ Lambton Shores Predators BU18T1-OPB-07
Forest (Amtelecom)
U15 T2
Lambeth Lancers B
@ Dresden Jr. Kings CU15T2-OPB-10
Ken Houston
U21
Wallaceburg Lakers
@ Mooretown Jr. FlagsU21-OPB-05
MSC (Rink 1)
U11 A
Norfolk Knights
@ St. Marys RockU11AOPA-11
St. Marys (Rock)
U13 BB
St. Thomas Jr Stars BB
@ Mt. Brydges Cougars BBU13BB-OPA-010
Tri-Township
U11 BB
Mt. Brydges Cougars BB
@ St. Marys Rock BBU11BB-OPA-011
St. Marys (Blue)
U12 A
Norfolk Knights
@ South Oxford StormU12AOPB-08
Ingersoll
U13 T1
South Huron Sabres B
@ North Middlesex Jr. Stars CU13T1-OPB-07
North Middlesex
U10 A
Mt. Brydges Cougars
@ New Hamburg HuskiesU10AOPB-08
Wilmot Complex (Schout)
U13 BB
St. Marys Rock BB
@ Strathroy Jr. Rockets BBU13BB-OPA-011
Gemini (Blue)
U13 A
South Oxford Storm
@ St. Marys RockU13AOPA-10
St. Marys (Rock)
U14 A
South Oxford Storm
@ Mt. Brydges CougarsU14AOPA-09
Tri-Township
U16 A
South Oxford Storm
@ Dorchester Dragons
FlightExec Centre (APC)
U15 A
Norfolk Knights
@ South Oxford StormU15AOPA-10
Tillsonburg (Memorial)
March 2023 - League Meeting
Virtual
U13 T3
Dresden Jr. Kings D
@ Petrolia Oilers DU13T3-OPA-15
Greenwood
U15 T3
South Huron Sabres D
@ East Lambton Eagles DU15T3-OPB-18
Alvinston
U15 T2
Lambton Shores Predators B
@ South Kent Lightning CU15T2-OPA-17
Blenheim
U18 T1
Petrolia Oilers B
@ Lucan Irish CU18T1-OPA-08
Lucan
U16 A
Norfolk Knights
@ New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Schout)
U18 A
St. Marys Rock
@ Norfolk KnightsU18AOPA-25
Port Dover
U14 A
Norfolk Knights
@ St. Marys RockU14AOPB-09
St. Marys (Rock)
U15 A
New Hamburg Huskies
@ Mt. Brydges CougarsU15AOPB-08
Tri-Township
U15 T3
Mt. Brydges Cougars C
@ Petrolia Oilers DU15T3-OPB-19
Greenwood
U18 T3
Petrolia Oilers D
@ Dorchester Dragons CU18T3-OPB-09
FlightExec Centre (APC)
U18 T3
South Huron Sabres D
@ East Lambton Eagles DU18T3-OPA-18
Alvinston
U18 A
Dorchester Dragons
@ South Oxford StormU18AOPA-26
Ingersoll
U11
Petrolia Oilers B
@ Dresden Jr. Kings CU11T1-OPA-08
Ken Houston
U9 MD T1
Dresden Jr. Kings
@ East Lambton EaglesU9T1CD-28
Alvinston
U9 MD T1
Mooretown Jr. Flags 1
@ Dorchester Dragons 1U9T1AB-39
FlightExec Centre (APC)
U10 A
New Hamburg Huskies
@ Mt. Brydges CougarsU10AOPB-09
Tri-Township
U15 T1
East Lambton Eagles C
@ Mooretown Jr. Flags BU15T1-OPA-07
MSC (Rink 1)
U15 T3
Lucan Irish C
@ Strathroy Jr. Rockets CU15T3-OPA-18
Gemini (Blue)
U13 T3
Wallaceburg Lakers D
@ Mooretown Jr. Flags DU13T3-OPB-13
MSC (Rink 2)
U11
Mooretown Jr. Flags B
@ Ilderton Jets BU11T1-OPB-08
Ilderton
U13 T1
Lambton Shores Predators B
@ Lambeth Lancers BU13T1-OPA-09
Lambeth
U11 A
Dorchester Dragons
@ New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Optimist)
U11 BB
St. Thomas Jr Stars BB
@ Strathroy Jr. Rockets BBU11BB-OPA-012
Gemini (Green)
U13 T1
North Middlesex Jr. Stars C
@ Dresden Jr. Kings CU13T1-OPB-08
Ken Houston
U16 A
New Hamburg Huskies
@ Ayr Flames
NDCC
U11 A
St. Marys Rock
@ Mt. Brydges CougarsU11AOPA-12
Tri-Township
U11 T2
Lambeth Lancers B
@ Lucan Irish CU11T2-OPA-11
Lucan
U18 T3
East Lambton Eagles D
@ Mooretown Jr. Flags DU18T3-OPA-19
MSC (Rink 1)
U13 T2
Wallaceburg Lakers C
@ Mooretown Jr. Flags BU13T2-OPA-16
MSC (Rink 2)
U13 A
Strathroy Jr. Rockets
@ New Hamburg HuskiesU13AOPB-09
Wilmot Complex (Optimist)
U15 A
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. RocketsU15AOPA-11
Gemini (Blue)
U12 A
New Hamburg Huskies
@ South Oxford StormU12AOPB-03
Ingersoll
U16 A
Strathroy Jr. Rockets
@ St. Thomas Jr Stars
Joe Thornton CC (STMHA)
U15 A
Mt. Brydges Cougars
@ St. Marys RockU15AOPB-01
St. Marys (Rock)
U15 T2
Petrolia Oilers B
@ Wallaceburg Lakers CU15T2-OPB-04
Wallaceburg
U13 A
Dorchester Dragons
@ Mt. Brydges CougarsU13AOPA-11
Tri-Township
U18 T1
Lambton Shores Predators B
@ Dresden Jr. Kings CU18T1-OPB-08
Ken Houston
U13 T2
East Lambton Eagles C
@ Lucan Irish CU13T2-OPA-17
Lucan
U18 A
New Hamburg Huskies
@ Dorchester DragonsU18AOPA-27
FlightExec Centre (APC)
U18 T3
Dorchester Dragons C
@ West Lorne Comets DU18T3-OPB-10
West Lorne Arena
U18 T2
Wallaceburg Lakers C
@ Mooretown Jr. Flags BU18T2-OPA-09
MSC (Rink 1)
U18 A
St. Marys Rock
@ Strathroy Jr. RocketsU18AOPA-28
Gemini (Blue)
U13 T1
Dresden Jr. Kings C
@ South Huron Sabres BU13T1-OPB-09
South Huron
U11
Dresden Jr. Kings C
@ Wallaceburg Lakers CU11T1-OPA-09
Wallaceburg
U11 T3
North Middlesex Jr. Stars C
@ South Kent Lightning CU11T3-OPB-15
Blenheim
U9 MD T2
Mooretown Jr. Flags 2
@ South Kent Lightning 2U9T2-63
Ridgetown
U13 BB
St. Thomas Jr Stars BB
@ St. Marys Rock BBU13BB-OPA-012
St. Marys (Rock)
U11 T2
East Lambton Eagles C
@ South Huron Sabres BU11T2-OPA-12
Stephen Township
U15 T2
South Kent Lightning C
@ Ilderton Jets BU15T2-OPA-18
Komoka CW&RC (1 - Molson)
U15 T1
Mooretown Jr. Flags B
@ South Huron Sabres BU15T1-OPA-08
South Huron
U13 T3
Ilderton Jets B
@ St. Thomas Jr Stars CU13T3-OPB-14
Joe Thornton CC (STMHA)
U15 T2
Dresden Jr. Kings C
@ Lambeth Lancers BU15T2-OPB-12
Lambeth
U16 A
Mt. Brydges Cougars
@ South Oxford Storm
Tillsonburg (Memorial)
U15 T3
South Huron Sabres D
@ Mt. Brydges Cougars CU15T3-OPB-14
Tri-Township
U13 T2
Wallaceburg Lakers C
@ South Kent Lightning CU13T2-OPA-18
Blenheim
U15 T3
St. Thomas Jr Stars C2
@ Ilderton Jets DU15T3-OPA-19
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U15 A
South Oxford Storm
@ Norfolk KnightsU15AOPA-12
Port Dover
U18 T1
Lambton Shores Predators B
@ South Huron Sabres BU18T1-OPB-09
South Huron
U18 T3
West Lorne Comets D
@ Petrolia Oilers DU18T3-OPB-11
Greenwood
U11 A
South Oxford Storm
@ Dorchester Dragons
FlightExec Centre (APC)
U12 A
Dorchester Dragons
@ Mt. Brydges CougarsU12AOPA-08
Tri-Township
U13 A
St. Marys Rock
@ Dorchester DragonsU13AOPA-12
FlightExec Centre (APC)
U16 A
Mt. Brydges Cougars
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue)
U9 MD T1
Mt. Brydges Cougars 2
@ Ilderton JetsU9T1CD-35
Ilderton
U10 A
Norfolk Knights
@ South Oxford StormU10AOPA-12
Ingersoll
U15 A
Mt. Brydges Cougars
@ St. Marys RockU15AOPB-09
St. Marys (Rock)
U12 A
South Oxford Storm
@ New Hamburg HuskiesU12AOPB-09
Wilmot Complex (Schout)
U13 T2
East Lambton Eagles C
@ Mooretown Jr. Flags BU13T2-OPA-19
MSC (Rink 2)
U16 A
New Hamburg Huskies
@ Norfolk Knights
Waterford
U18 A
Strathroy Jr. Rockets
@ New Hamburg HuskiesU18AOPA-29
Wilmot Complex (Schout)
U16 A
St. Thomas Jr Stars
@ Dorchester Dragons
FlightExec Centre (APC)
U18 A
South Oxford Storm
@ Norfolk KnightsU18AOPA-30
Waterford
U9 MD T2
Mt. Brydges Cougars 3
@ North Middlesex Jr. StarsU9T2-82
North Middlesex
U12 A
Mt. Brydges Cougars
@ Strathroy Jr. RocketsU12AOPA-09
Gemini (Green)
U15 T3
Lambton Shores Predators D
@ South Huron Sabres DU15T3-OPB-20
South Huron
U11
Lambton Shores Predators B
@ Ilderton Jets BU11T1-OPB-09
Ilderton
U15 A
St. Marys Rock
@ New Hamburg HuskiesU15AOPB-07
Wilmot Complex (Optimist)
U15 T2
South Kent Lightning C
@ Lambton Shores Predators BU15T2-OPA-19
Forest (Amtelecom)
U11 T3
Petrolia Oilers D
@ Lucan Irish DU11T3-OPA-15
Lucan
U15 T2
Ilderton Jets B
@ St. Thomas Jr Stars C1U15T2-OPA-20
Joe Thornton CC (STMHA)
U21
Lucan Irish
@ East Elgin AttackU21-OPA-05
Belmont
U18 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ South Huron Sabres DU18T3-OPA-20
South Huron
U13 T3
East Lambton Eagles D
@ West Lorne Comets DU13T3-OPB-15
West Lorne Arena
U15 T1
South Huron Sabres B
@ East Lambton Eagles CU15T1-OPA-09
Alvinston
U13 T2
Mooretown Jr. Flags B
@ Wallaceburg Lakers CU13T2-OPA-20
Wallaceburg
U18 T3
West Lorne Comets D
@ Lambton Shores Predators DU18T3-OPB-12
Forest (Amtelecom)
U15 T3
Ilderton Jets D
@ St. Thomas Jr Stars C2U15T3-OPA-20
Port Stanley
U9 MD T2
Petrolia Oilers 2
@ South Huron Sabres 2U9T2-49
Stephen Township
U21
Mooretown Jr. Flags
@ Wallaceburg LakersU21-OPB-06
Wallaceburg
U9 MD T1
Strathroy Jr. Rockets
@ Petrolia Oilers 1U9T1AB-44
Greenwood
U9 MD T1
Lambton Shores Predators 1
@ South Huron Sabres 1U9T1AB-31
Stephen Township
U9 MD T2
South Huron Sabres 2
@ Dorchester Dragons 2U9T2-96
FlightExec Centre (APC)
No events for Mon, Mar 11, 2024
No events for Tue, Mar 12, 2024
No events for Wed, Mar 13, 2024
No events for Thu, Mar 14, 2024
U9 MD T1
South Kent Lightning 1
@ Lucan IrishU9T1CD-20
Lucan
U9 MD T2
North Middlesex Jr. Stars
@ Lambton Shores Predators 2U9T2-94
Thedford
U9 MD T1
Mt. Brydges Cougars 1
@ Strathroy Jr. RocketsU9T1AB-40
Gemini (Blue)
U9 MD T1
Lucan Irish
@ Dresden Jr. KingsU9T1CD-37
Ken Houston
U11
Ilderton Jets B
@ Dresden Jr. Kings CU11T1-OPC-01
Ken Houston
U9 MD T2
South Kent Lightning 2
@ Mt. Brydges Cougars 3U9T2-83
Tri-Township
U18 A
New Hamburg Huskies
@ Dorchester DragonsU18AOPC-02
FlightExec Centre (CANUSA)
U9 MD T1
Lambeth Lancers
@ Mt. Brydges Cougars 2U9T1CD-38
Tri-Township
U11 T3
South Kent Lightning C
@ Wallaceburg Lakers DU11T3-SCPA-01
Wallaceburg
U13 T3
Wallaceburg Lakers D
@ Lucan Irish DU13T3-SCPE-01
Lucan
U9 MD T2
Wallaceburg Lakers 2
@ South Huron Sabres 2U9T2-52
Stephen Township
U21
Mooretown Jr. Flags
@ Lucan IrishU21-OPC-0 1
Lucan
U11 T3
West Lorne Comets D
@ Ilderton Jets DU11T3-OPC-01
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U18 T1
Lambton Shores Predators B
@ Petrolia Oilers BU18T1-OPC-01
Greenwood
U9 MD T2
Lambton Shores Predators 2
@ Mooretown Jr. Flags 2U9T2-84
MSC (Rink 1)
U9 MD T1
Dorchester Dragons 1
@ Lambton Shores Predators 1U9T1AB-41
Forest (Amtelecom)
U9 MD T1
Mt. Brydges Cougars 1
@ Mooretown Jr. Flags 1U9T1AB-42
MSC (Rink 1)
U11 BB
Mt. Brydges Cougars BB
@ St. Thomas Jr Stars BB2
Joe Thornton CC (STMHA)
U9 MD T2
North Middlesex Jr. Stars
@ South Huron Sabres 2U9T2-85
Stephen Township
U12 A
Dorchester Dragons
@ South Oxford StormU12AOPC-01
Tillsonburg (Memorial)
U13 T3
East Lambton Eagles D
@ South Huron Sabres DU13T3-SCPC-01
South Huron
U15 T2
South Kent Lightning C
@ North Middlesex Jr. Stars CU15T2-SCPB-01
North Middlesex
U13 T2
Wallaceburg Lakers C
@ East Lambton Eagles CU13T2-OPB-01
Watford
U13 T3
West Lorne Comets D
@ Lambton Shores Predators DU13T3-OPC-01
Forest (Amtelecom)
U13 A
Norfolk Knights
@ South Oxford StormU13AOPC-01
Tillsonburg (Memorial)
U11 T3
Wallaceburg Lakers D
@ South Kent Lightning CU11T3-SCPA-02
Blenheim
U11
Lambton Shores Predators B
@ Petrolia Oilers BU11T1SHCPA-01
Greenwood
U11 T2
East Lambton Eagles C
@ South Huron Sabres BU11T2-SHC-01
Stephen Township
U15 T1
Mooretown Jr. Flags B
@ East Lambton Eagles CU15T1-OPB-01
Watford
U13 T1
Lambton Shores Predators B
@ South Huron Sabres BU13T1-OPC-01
South Huron
U10 A
South Oxford Storm
@ Dorchester DragonsU10ASHCPA-01
FlightExec Centre (APC)
U11 A
South Oxford Storm
@ Strathroy Jr. RocketsU11AOPC-01
Gemini (Blue)
U9 MD T1
Dresden Jr. Kings
@ Lambeth LancersU9T1CD-02
Lambeth
U13 BB
St. Thomas Jr Stars BB
@ St. Marys Rock BBU13BB-OPB-02
St. Marys (Rock)
U18 T3
West Lorne Comets D
@ East Lambton Eagles DU18T3-OPC-01
Watford
U15 T1
Wallaceburg Lakers C
@ South Huron Sabres BU15T1-SHC-01
South Huron
U15 T3
South Huron Sabres D
@ Strathroy Jr. Rockets CU15T3-OPC-01
Gemini (Blue)
U11
Mooretown Jr. Flags B
@ Wallaceburg Lakers CU11T1SHCPB-01
Wallaceburg
U15 T3
Lambton Shores Predators D
@ Lucan Irish CU15T3-SCPC-01
Lucan
U21
Lucan Irish
@ Mooretown Jr. FlagsU21-OPC-0 2
MSC (Rink 1)
U18 T3
Lambton Shores Predators D
@ South Huron Sabres DU18T3-SCPA-01
South Huron
U11 A
Dorchester Dragons
@ St. Marys RockU11ASHCPB-1
St. Marys (Rock)
U10 A
Norfolk Knights
@ Mt. Brydges CougarsU10AOPC-01
Tri-Township
U11 T2
Lucan Irish C
@ Lambeth Lancers BU11T2-OPB-01
Lambeth
U10 A
Dorchester Dragons
@ South Oxford StormU10ASHCPA-02
Tillsonburg (Memorial)
U11
Dresden Jr. Kings C
@ Ilderton Jets BU11T1-OPC-02
Ilderton
U14 A
South Oxford Storm
@ St. Marys RockU14ASHCPB-02
St. Marys (Rock)
U11 BB
St. Thomas Jr Stars BB
@ Mt. Brydges Cougars BB1
Tri-Township
U15 T2
Ilderton Jets B
@ Petrolia Oilers BU15T2-OPD-01
Greenwood
U13 T3
Lucan Irish D
@ Wallaceburg Lakers DU13T3-SCPE-02
Wallaceburg
U15 T3
St. Thomas Jr Stars C2
@ East Lambton Eagles DU15T3-SCPA-02
Alvinston
U15 T2
North Middlesex Jr. Stars C
@ South Kent Lightning CU15T2-SCPB-02
Blenheim
U16 A
St. Marys Rock
@ South Oxford StormU16AOPC-01
Ingersoll
U11 T3
Ilderton Jets D
@ West Lorne Comets DU11T3-OPC-02
West Lorne Arena
U18 A
Dorchester Dragons
@ New Hamburg HuskiesU18AOPC-01
Wilmot Complex (Schout)
U14 A
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. RocketsU14SHCPA-01
Gemini (Blue)
U15 T2
Dresden Jr. Kings C
@ St. Thomas Jr Stars C1U15T2-OPC-01
Joe Thornton CC (STMHA)
U14 A
Norfolk Knights
@ Mt. Brydges CougarsU14AOPC-01
Tri-Township
U15 A
South Oxford Storm
@ St. Marys RockU15AOPC-02
St. Marys (Rock)
U18 T3
Lucan Irish D
@ Dorchester Dragons CU18T3-SCPC-01
FlightExec Centre (APC)
U18 T1
Ilderton Jets B
@ South Huron Sabres BU18T1-SCPA-01
South Huron
U9 MD T1
South Kent Lightning 1
@ East Lambton EaglesU9T1CD-48
Alvinston
U11 A
Strathroy Jr. Rockets
@ South Oxford StormU11AOPC-02
Ingersoll
U13 A
South Oxford Storm
@ Norfolk KnightsU13AOPC-02
Talbot
U15 T3
Mt. Brydges Cougars C
@ Mooretown Jr. Flags DU15T3-SCPB-01
MSC (Rink 1)
U12 A
South Oxford Storm
@ Dorchester DragonsU12AOPC-02
FlightExec Centre (APC)
U12 A
New Hamburg Huskies
@ Strathroy Jr. RocketsU12ASHCPB-01
Gemini (Blue)
U11 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Lambeth Lancers DU11T3-SCPB-01
Lambeth
U13 T1
Petrolia Oilers B
@ Dresden Jr. Kings CU13T1-SCPA-01
Ken Houston
U13 T1
South Huron Sabres B
@ Lambton Shores Predators BU13T1-OPC-02
Forest (Amtelecom)
U13 T3
Lambton Shores Predators D
@ West Lorne Comets DU13T3-OPC-02
West Lorne Arena
U15 T1
East Lambton Eagles C
@ Mooretown Jr. Flags BU15T1-OPB-02
MSC (Rink 1)
U15 A
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. RocketsU15ASHCPB-1
Gemini (Blue)
U13 BB
St. Marys Rock BB
@ St. Thomas Jr Stars BBU13BB-OPB-01
Joe Thornton CC (STMHA)
U13 T2
East Lambton Eagles C
@ Wallaceburg Lakers CU13T2-OPB-02
Wallaceburg
U15 T2
St. Thomas Jr Stars C1
@ Dresden Jr. Kings CU15T2-OPC-02
Ken Houston
U15 T3
Strathroy Jr. Rockets C
@ South Huron Sabres DU15T3-OPC-02
South Huron
U18 T3
South Huron Sabres D
@ Lambton Shores Predators DU18T3-SCPA-02
Forest (Amtelecom)
U18 T3
East Lambton Eagles D
@ West Lorne Comets DU18T3-OPC-02
West Lorne Arena
U10 A
South Oxford Storm
@ Dorchester DragonsU10ASHCPA-03
FlightExec Centre (APC)
U10 A
Mt. Brydges Cougars
@ Norfolk KnightsU10AOPC-02
Port Dover
U10 A
Strathroy Jr. Rockets
@ St. Marys RockU10ASHCPB-1
St. Marys (Rock)
U11 T3
West Lorne Comets D
@ Ilderton Jets DU11T3-OPC-03
Komoka CW&RC (1 - Molson)
U9 MD T1
East Lambton Eagles
@ Wallaceburg Lakers 1U9T1CD-36
Wallaceburg
U18 T2
Wallaceburg Lakers C
@ South Kent Lightning CU18T2-OPC-02
Blenheim
U9 MD T1
Lambton Shores Predators 1
@ St. Thomas Jr Stars 1U9T1AB-52
Joe Thornton CC (STMHA)
U11 T3
Lucan Irish D
@ North Middlesex Jr. Stars CU11T3-SCPE-01
North Middlesex
U13 A
Mt. Brydges Cougars
@ St. Marys RockU13ASHCPB-1
St. Marys (Rock)
U14 A
Mt. Brydges Cougars
@ Norfolk KnightsU14AOPC-02
Port Dover
U13 A
Norfolk Knights
@ South Oxford StormU13AOPC-03
Tillsonburg (Memorial)
U15 T2
Petrolia Oilers B
@ Ilderton Jets BU15T2-OPD-02
Komoka CW&RC (1 - Molson)
U15 T2
Lambton Shores Predators B
@ Lambeth Lancers BU15T2-SCPA-01
Lambeth
U16 A
South Oxford Storm
@ St. Marys RockU16AOPC-02
St. Marys (Rock)
U15 A
St. Marys Rock
@ South Oxford StormU15AOPC-01
Tillsonburg (Memorial)
U10 A
Norfolk Knights
@ Mt. Brydges CougarsU10AOPC-03
Tri-Township
U9 MD T1
Lucan Irish
@ Ilderton JetsU9T1CD-39
Ilderton
U11 T2
Lambeth Lancers B
@ Lucan Irish CU11T2-OPB-02
Lucan
U18 T2
South Kent Lightning C
@ Wallaceburg Lakers CU18T2-OPC-01
Walpole
U11 T3
South Huron Sabres D
@ Petrolia Oilers DU11T3-SCPC-01
Greenwood
U14 A
Norfolk Knights
@ Mt. Brydges CougarsU14AOPC-03
Tri-Township
U15 A
Mt. Brydges Cougars
@ Norfolk KnightsU15ASHCPA-01
Waterford
U16 A
St. Marys Rock
@ South Oxford StormU16AOPC-03
Ingersoll
U13 T3
South Huron Sabres D
@ East Lambton Eagles DU13T3-SCPC-02
Watford
U18 A
Dorchester Dragons
@ New Hamburg HuskiesU18AOPC-03
Wilmot Complex (Schout)
U18 T1
Petrolia Oilers B
@ Lambton Shores Predators BU18T1-OPC-02
Forest (Amtelecom)
U21
Mooretown Jr. Flags
@ Lucan IrishU21-OPC-0 3
Lucan
U11 T2
Lucan Irish C
@ Lambeth Lancers BU11T2-OPB-03
Lambeth
U11
Wallaceburg Lakers C
@ Mooretown Jr. Flags BU11T1SHCPB-02
MSC (Rink 1)
U13 T3
Lambeth Lancers D
@ Ilderton Jets BU13T3-SCPB-02
Ilderton
U11
Ilderton Jets B
@ Dresden Jr. Kings CU11T1-OPC-03
Ken Houston
U9 MD T1
Mt. Brydges Cougars 2
@ Wallaceburg Lakers 1U9T1CD-40
Wallaceburg
U13 T3
West Lorne Comets D
@ Lambton Shores Predators DU13T3-OPC-03
Forest (Amtelecom)
U15 T2
Ilderton Jets B
@ Petrolia Oilers BU15T2-OPD-03
Greenwood
U13 T1
North Middlesex Jr. Stars C
@ Lambeth Lancers BU13T1-SCPB-01
Lambeth
U13 BB
Mt. Brydges Cougars BB
@ Strathroy Jr. Rockets BBU13BB-SHC-02
Gemini (Green)
U15 T1
Mooretown Jr. Flags B
@ East Lambton Eagles CU15T1-OPB-03
Alvinston
U18 T1
Lambton Shores Predators B
@ Petrolia Oilers BU18T1-OPC-03
Greenwood
U18 T3
West Lorne Comets D
@ East Lambton Eagles DU18T3-OPC-03
Alvinston
U9 MD T1
St. Thomas Jr Stars 1
@ Strathroy Jr. RocketsU9T1AB-33
Gemini (Blue)
U9 MD T1
East Lambton Eagles
@ Lucan IrishU9T1CD-41
Lucan
U9 MD T1
Ilderton Jets
@ Mt. Brydges Cougars 2U9T1CD-18
Tri-Township
U9 MD T1
Wallaceburg Lakers 1
@ Dresden Jr. KingsU9T1CD-42
Ken Houston
U9 MD T2
Mooretown Jr. Flags 2
@ Mt. Brydges Cougars 3U9T2-86
Tri-Township
U9 MD T1
Petrolia Oilers 1
@ Mt. Brydges Cougars 1U9T1AB-45
Tri-Township
U10 A
New Hamburg Huskies
@ Strathroy Jr. RocketsU10ASHCPB-2
Gemini (Blue)
U13 T3
Dresden Jr. Kings D
@ St. Thomas Jr Stars CU13T3-SCPA-01
Port Stanley
U13 T2
Mooretown Jr. Flags B
@ Lucan Irish CU13T2-SHC-01
Lucan
U9 MD T1
Lambeth Lancers
@ South Kent Lightning 1U9T1CD-43
Blenheim
U15 T3
East Lambton Eagles D
@ St. Thomas Jr Stars C2U15T3-SCPA-01
Port Stanley
U13 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Petrolia Oilers DU13T3-SCPD-01
Greenwood
U9 MD T1
Dorchester Dragons 1
@ St. Marys RockU9T1AB-46
St. Marys (Blue)
U11 T3
Petrolia Oilers D
@ South Huron Sabres DU11T3-SCPC-02
Stephen Township
U9 MD T2
Petrolia Oilers 2
@ South Kent Lightning 2U9T2-87
Blenheim
U11 BB
Strathroy Jr. Rockets BB
@ St. Marys Rock BBU11BB-SHC-01
St. Marys (Rock)
U12 A
Norfolk Knights
@ Mt. Brydges CougarsU12ASHCPA-01
Tri-Township
U18 T3
Dorchester Dragons C
@ Lucan Irish DU18T3-SCPC-02
Lucan
U18 T1
East Lambton Eagles C
@ Dresden Jr. Kings CU18T1-SCPB-02
Ken Houston
U13 T1
Dresden Jr. Kings C
@ Petrolia Oilers BU13T1-SCPA-02
Greenwood
U14 A
St. Marys Rock
@ South Oxford StormU14ASHCPB-01
Tillsonburg (Memorial)
U13 T3
Ilderton Jets B
@ Lambeth Lancers DU13T3-SCPB-01
Lambeth
U18 T1
South Huron Sabres B
@ Lucan Irish CU18T1-SCPA-02
Lucan
U16 A
Mt. Brydges Cougars
@ Ayr FlamesU16ASHCPA-01
NDCC
U18 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Petrolia Oilers DU18T3-SCPB-01
Greenwood
U15 T3
Petrolia Oilers D
@ Ilderton Jets DU15T3-SCPD-01
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U15 T1
South Huron Sabres B
@ Wallaceburg Lakers CU15T1-SHC-02
Wallaceburg
U18 T2
Mooretown Jr. Flags B
@ Lambeth Lancers BU18T2-SCP-01
Lambeth
U9 MD T2
Wallaceburg Lakers 2
@ Mooretown Jr. Flags 2U9T2-89
MSC (Rink 1)
U9 MD T2
Dorchester Dragons 2
@ Lambton Shores Predators 2U9T2-88
Forest (Amtelecom)
U9 MD T1
Strathroy Jr. Rockets
@ Mooretown Jr. Flags 1U9T1AB-37
MSC (Rink 1)
U9 MD T1
South Huron Sabres 1
@ Lambton Shores Predators 1U9T1AB-47
Forest (Amtelecom)
U11 A
St. Marys Rock
@ Mt. Brydges CougarsU11ASHCPB-2
Tri-Township
U10 A
St. Marys Rock
@ New Hamburg HuskiesU10ASHCPB-3
Wilmot Complex (Schout)
U9 MD T1
Mt. Brydges Cougars 1
@ St. Marys RockU9T1AB-51
St. Marys (Blue)
U12 A
Strathroy Jr. Rockets
@ New Hamburg HuskiesU12ASHCPB-02
Wilmot Complex (Schout)
U13 A
New Hamburg Huskies
@ Mt. Brydges CougarsU13ASHCPB-2
Tri-Township
U9 MD T2
South Kent Lightning 2
@ South Huron Sabres 2U9T2-90
Stephen Township
U13 T3
East Lambton Eagles D
@ South Huron Sabres DU13T3-SCPC-03
South Huron
U11 T3
East Lambton Eagles D
@ Lambton Shores Predators DU11T3-SCPD-01
Forest (Amtelecom)
U9 MD T1
Mt. Brydges Cougars 2
@ East Lambton EaglesU9T1CD-08
Watford
U11
Petrolia Oilers B
@ Lambton Shores Predators BU11T1SHCPA-02
Forest (Amtelecom)
U9 MD T1
St. Thomas Jr Stars 1
@ Petrolia Oilers 1U9T1AB-48
Greenwood
U11 A
New Hamburg Huskies
@ Norfolk KnightsU11ASHCPA-01
Waterford
U11 T2
South Huron Sabres B
@ East Lambton Eagles CU11T2-SHC-02
Watford
U9 MD T2
Mt. Brydges Cougars 3
@ Petrolia Oilers 2U9T2-91
Greenwood
U12 A
Mt. Brydges Cougars
@ Norfolk KnightsU12ASHCPA-02
Waterford
U15 A
Strathroy Jr. Rockets
@ New Hamburg HuskiesU15ASHCPB-2
Wilmot Complex (Schout)
U11
Mooretown Jr. Flags B
@ Wallaceburg Lakers CU11T1SHCPB-03
Wallaceburg
U14 A
St. Marys Rock
@ South Oxford StormU14ASHCPB-03
Tillsonburg (Memorial)
U13 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester DragonsU13ASHCPA-01
FlightExec Centre (APC)
U13 T3
Petrolia Oilers D
@ Mooretown Jr. Flags DU13T3-SCPD-02
MSC (Rink 1)
U14 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester DragonsU14SHCPA-02
FlightExec Centre (APC)
U18 T3
Petrolia Oilers D
@ Mooretown Jr. Flags DU18T3-SCPB-02
MSC (Rink 1)
U15 A
Norfolk Knights
@ Mt. Brydges CougarsU15ASHCPA-02
Tri-Township
U18 T2
Lambeth Lancers B
@ Mooretown Jr. Flags BU18T2-SCP-02
MSC (Rink 1)
U16 A
St. Thomas Jr Stars
@ Mt. Brydges CougarsU16ASHCPA-02
Tri-Township
U11 BB
St. Marys Rock BB
@ Strathroy Jr. Rockets BBU11BB-SHC-02
Gemini (Blue)
U13 T1
Lambeth Lancers B
@ North Middlesex Jr. Stars CU13T1-SCPB-02
North Middlesex
U18 T1
Dresden Jr. Kings C
@ East Lambton Eagles CU18T1-SCPB-01
Alvinston
U13 T2
Lucan Irish C
@ South Kent Lightning CU13T2-SHC-02
Blenheim
U13 BB
Strathroy Jr. Rockets BB
@ Mt. Brydges Cougars BBU13BB-SHC-01
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U9 MD T1
South Huron Sabres 1
@ Dorchester Dragons 1U9T1AB-49
FlightExec Centre (APC)
U11 A
Norfolk Knights
@ New Hamburg HuskiesU11ASHCPA-02
Wilmot Complex (Optimist)
U13 T1
Petrolia Oilers B
@ Dresden Jr. Kings CU13T1-SCPA-03
Ken Houston
U11 T3
North Middlesex Jr. Stars C
@ Lucan Irish DU11T3-SCPE-02
Lucan
U15 A
New Hamburg Huskies
@ Dorchester DragonsU15ASHCPB-3
FlightExec Centre (APC)
U15 T2
Lambeth Lancers B
@ Lambton Shores Predators BU15T2-SCPA-02
Forest (Amtelecom)
U13 A
St. Marys Rock
@ New Hamburg HuskiesU13ASHCPB-3
Wilmot Complex (Optimist)
U13 A
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. RocketsU13ASHCPA-02
Gemini (Blue)
U13 T3
St. Thomas Jr Stars C
@ Dresden Jr. Kings DU13T3-SCPA-02
Ken Houston
U11 A
New Hamburg Huskies
@ Norfolk KnightsU11ASHCPA-03
Talbot
U11 T3
Lambeth Lancers D
@ Mooretown Jr. Flags DU11T3-SCPB-02
MSC (Rink 1)
U15 T2
South Kent Lightning C
@ North Middlesex Jr. Stars CU15T2-SCPB-03
North Middlesex
U15 A
Mt. Brydges Cougars
@ Norfolk KnightsU15ASHCPA-03
Talbot
U13 T2
South Kent Lightning C
@ Mooretown Jr. Flags BU13T2-SHC-03
MSC (Rink 1)
U15 T3
Ilderton Jets D
@ Petrolia Oilers DU15T3-SCPD-02
Greenwood
U15 T2
Lambton Shores Predators B
@ Lambeth Lancers BU15T2-SCPA-03
Lambeth
U15 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Mt. Brydges Cougars CU15T3-SCPB-02
Tri-Township
U18 T1
Lucan Irish C
@ Ilderton Jets BU18T1-SCPA-03
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U18 T1
Dresden Jr. Kings C
@ East Lambton Eagles CU18T1-SCPB-03
Watford
U11 A
Mt. Brydges Cougars
@ Dorchester DragonsU11ASHCPB-3
FlightExec Centre (APC)
U9 MD T1
East Lambton Eagles
@ Ilderton JetsU9T1CD-44
Ilderton
U11 T3
Lambton Shores Predators D
@ East Lambton Eagles DU11T3-SCPD-02
Watford
U13 A
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester DragonsU13ASHCPA-03
FlightExec Centre (APC)
U15 T3
Lucan Irish C
@ Lambton Shores Predators DU15T3-SCPC-02
Forest (Amtelecom)
U15 T3
Mt. Brydges Cougars C
@ Mooretown Jr. Flags DU15T3-SCPB-03
MSC (Rink 1)
U9 MD T1
Wallaceburg Lakers 1
@ Lambeth LancersU9T1CD-11
Lambeth
U9 MD T1
Mooretown Jr. Flags 1
@ Strathroy Jr. RocketsU9T1AB-50
Gemini (Blue)
U13 T1
North Middlesex Jr. Stars C
@ Lambeth Lancers BU13T1-SCPB-03
Nichols (C)
U12 A
New Hamburg Huskies
@ Strathroy Jr. RocketsU12ASHCPB-03
Gemini (Blue)
U9 MD T1
Ilderton Jets
@ Lucan IrishU9T1CD-45
Lucan
U9 MD T2
South Huron Sabres 2
@ Mt. Brydges Cougars 3U9T2-92
Tri-Township
U9 MD T1
Dresden Jr. Kings
@ Mt. Brydges Cougars 2U9T1CD-46
Tri-Township
U11 T3
Lucan Irish D
@ North Middlesex Jr. Stars CU11T3-SCPE-03
North Middlesex
U9 MD T1
Wallaceburg Lakers 1
@ South Kent Lightning 1U9T1CD-47
Blenheim
U9 MD T1
Petrolia Oilers 1
@ Lambton Shores Predators 1U9T1AB-02
Forest (Amtelecom)
U9 MD T2
North Middlesex Jr. Stars
@ South Kent Lightning 2U9T2-93
Blenheim
U16 A
Ayr Flames
@ St. Thomas Jr StarsU16ASHCPA-03
Joe Thornton CC (STMHA)
U15 T3
Lambton Shores Predators D
@ Lucan Irish CU15T3-SCPC-03
Lucan
U11 T3
East Lambton Eagles D
@ Lambton Shores Predators DU11T3-SCPD-03
Forest (Amtelecom)
U15 T3
Petrolia Oilers D
@ Ilderton Jets DU15T3-SCPD-03
Komoka CW&RC (2 - Coors)
U9 MD T1
St. Marys Rock
@ Petrolia Oilers 1U9T1AB-54
Greenwood
U9 MD T2
Mt. Brydges Cougars 3
@ South Huron Sabres 2U9T2-74
Stephen Township
U9 MD T2
Mooretown Jr. Flags 2
@ Petrolia Oilers 2U9T2-43
Greenwood
U11 T3
Mooretown Jr. Flags D
@ Lambeth Lancers DU11T3-SCPB-03
Lambeth
No events for Mon, Apr 01, 2024
No events for Tue, Apr 02, 2024
No events for Wed, Apr 03, 2024
No events for Thu, Apr 04, 2024
No events for Fri, Apr 05, 2024
No events for Sat, Apr 06, 2024
No events for Sun, Apr 07, 2024
No events for Mon, Apr 08, 2024
No events for Tue, Apr 09, 2024
No events for Wed, Apr 10, 2024
No events for Thu, Apr 11, 2024
No events for Fri, Apr 12, 2024
No events for Sat, Apr 13, 2024
No events for Sun, Apr 14, 2024