Group Calendar, Bantam, 2013-2014 (Shamrock Hockey League)

PrintGroup Calendar
<< PrevMarch, 2014
SunMonTueWedThuFriSat
Feb 16Feb 17Feb 18Feb 19Feb 20Feb 21Feb 22
4:00 PM
East Lambton Eagles
@ Lucan Irish
Lucan [O-BC-Q1-3]
5:00 PM
Ridgetown Rebels
@ Wainfleet Wild
Wainfleet [O-BDD-Q1-3]
5:10 PM
South Huron Sabres
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-B-PA-A4]
6:05 PM
Blenheim Bruins
@ West Lorne Comets
West Lorne Arena [S-B-PC-D2]
7:20 PM
Mt. Brydges Cougars
@ Petrolia Oilers
Greenwood [O-BB-Q1-2]
8:30 PM
Port Stanley Jr. Sailors
@ Lambeth Lancers
Lambeth [S-B-PC-A3]
8:00 PM
Ilderton Jets
@ Dunnville Mudcats
Dunnville [O-BCC-Q1-2]
8:00 PM
Petrolia Oilers
@ Mt. Brydges Cougars
8:40 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue) [O-BBB-Q1-3]
9:00 PM
Dresden Jr. Kings
@ Wallaceburg Lakers
Wallaceburg [S-B-PC-C2]
7:40 PM
Dorchester Dragons
@ South Huron Sabres
South Huron [S-B-PA-A5]
8:00 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ Belmont Rangers
Belmont [S-B-PC-B1]
8:15 PM
Southwest Bullets
@ St. Marys Rock
St. Marys (Blue) [S-B-PB-A6]
8:30 PM
Blenheim Bruins
@ West Lorne Comets
West Lorne Arena [S-B-PC-D3]
8:30 PM
Lambton Shores Predators
@ Southwest Bullets
Bothwell [S-B-PB-A3]
8:30 PM
Mooretown Storm
@ Dorchester Dragons
Dorchester (South) [S-B-PA-A1]
7:00 PM
St. Marys Rock
@ Lambton Shores Predators
Forest (Amtelecom) [S-B-PB-A2]
7:00 PM
Lambeth Lancers
@ Port Stanley Jr. Sailors
Port Stanley [S-B-PC-A4]
7:45 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ Belmont Rangers
Belmont [S-B-PC-B3]
4:15 PM
Belmont Rangers
@ North Middlesex Jr. Stars
North Middlesex [S-B-PC-B4]
4:45 PM
West Lorne Comets
@ Blenheim Bruins
Blenheim [S-B-PC-D4]
7:50 PM
Dresden Jr. Kings
@ Wallaceburg Lakers
Wallaceburg [S-B-PC-C4]
8:30 PM
Dunnville Mudcats
@ Ilderton Jets
Ilderton [O-BCC-Q1-3]
Feb 23Feb 24Feb 25Feb 26Feb 27Feb 2801
5:30 PM
Mooretown Storm
@ South Huron Sabres
South Huron [S-B-PA-A6]
6:15 PM
Paris Wolf Pack
@ Mt. Brydges Cougars
7:00 PM
Lambeth Lancers
@ Port Stanley Jr. Sailors
Port Stanley [S-B-PC-A2]
8:00 PM
Southwest Bullets
@ Lambton Shores Predators
Forest (Amtelecom) [S-B-PB-A1]
7:15 PM
Mt. Brydges Cougars
@ Paris Wolf Pack
7:40 PM
Port Stanley Jr. Sailors
@ Lambeth Lancers
Lambeth [S-B-PC-A5]
7:50 PM
Dorchester Dragons
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-B-PA-A3]
8:15 PM
Lambton Shores Predators
@ St. Marys Rock
St. Marys (Blue) [S-B-PB-A5]
8:30 PM
Petrolia Oilers
@ Southwest Bullets
Bothwell [S-B-PB-B2]
6:30 PM
Ilderton Jets
@ BCH Ice Dogs
Central Huron CC [O-BCC-S1-1]
7:00 PM
South Bruce Rep
@ Lucan Irish
Lucan [O-BC-S1-1]
8:20 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-B-PA-B4]
9:30 PM
Norwich Knighthawks
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [O-BDD-S1-1]
1:00 PM
Lucan Irish
@ South Bruce Rep
Teeswater Arena [O-BC-S1-2]
3:00 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ Belmont Rangers
Belmont [S-B-PC-B5]
3:30 PM
Southwest Bullets
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-B-PB-B1]
5:15 PM
Ridgetown Rebels
@ Norwich Knighthawks
Norwich [O-BDD-S1-2]
02030405060708
4:00 PM
Petrolia Oilers
@ Southwest Bullets
Glencoe [S-B-PB-B4]
4:00 PM
BCH Ice Dogs
@ Ilderton Jets
Ilderton [O-BCC-S1-2]
5:10 PM
Dorchester Dragons
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-B-PA-B3]
6:15 PM
Wallaceburg Lakers
@ West Lorne Comets
West Lorne Arena [S-B-PC-F1]
7:00 PM
St. Marys Rock
@ East Lambton Eagles
Alvinston [S-B-PB-C1]
7:30 PM
Belmont Rangers
@ Lambeth Lancers
Lambeth [S-B-PC-E2]
8:00 PM
Paris Wolf Pack
@ Mt. Brydges Cougars
8:10 PM
BCH Ice Dogs
@ Ilderton Jets
Ilderton [O-BCC-S1-3]
8:15 PM
Mooretown Storm
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue) [S-B-PA-B6]
8:00 PM
Ridgetown Rebels
@ Norwich Knighthawks
Norwich [O-BDD-S1-3]
8:50 PM
West Lorne Comets
@ Wallaceburg Lakers
Wallaceburg [S-B-PC-F2]
8:15 PM
East Lambton Eagles
@ St. Marys Rock
St. Marys (Blue) [S-B-PB-C2]
8:20 PM
Mt. Brydges Cougars
@ Paris Wolf Pack
8:30 PM
Mooretown Storm
@ Dorchester Dragons
Dorchester (North) [S-B-PA-B1]
8:30 PM
South Bruce Rep
@ Lucan Irish
Lucan [O-BC-S1-3]
6:30 PM
Ilderton Jets
@ BCH Ice Dogs
Central Huron CC [O-BCC-S1-4]
7:00 PM
St. Marys Rock
@ East Lambton Eagles
Alvinston [S-B-PB-C3]
7:30 PM
Lambeth Lancers
@ Belmont Rangers
Belmont [S-B-PC-E1]
8:00 PM
Paris Wolf Pack
@ Mt. Brydges Cougars
9:00 PM
Southwest Bullets
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-B-PB-B3]
9:30 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester Dragons
Dorchester (South) [S-B-PA-B2]
4:00 PM
Petrolia Oilers
@ Southwest Bullets
Glencoe [S-B-PB-B5]
5:00 PM
Belmont Rangers
@ Lambeth Lancers
Lambeth [S-B-PC-E4]
5:30 PM
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue) [S-B-PA-B5]
6:50 PM
West Lorne Comets
@ Wallaceburg Lakers
Wallaceburg [S-B-PC-F3]
09101112131415
5:15 PM
East Lambton Eagles
@ St. Marys Rock
St. Marys (Blue) [S-B-PB-C4]
6:10 PM
Wallaceburg Lakers
@ West Lorne Comets
West Lorne Arena [S-B-PC-F4]
8:00 PM
West Lorne Comets
@ Wallaceburg Lakers
Wallaceburg [S-B-PC-F5]
7:00 PM
Lambeth Lancers
@ Belmont Rangers
Belmont [S-B-PC-E3]
3:00 PM
Ilderton Jets
@ Loyalist Jets
Henderson [O-BCC-F-1]
3:00 PM
Mt. Brydges Cougars
@ Highland Storm
S.G. Nesbitt [O-BB-F-1]
5:00 PM
Ridgetown Rebels
@ Centre Hastings Grizzlies
Madoc [O-BDD-F-1]
16171819202122
2:45 PM
Ridgetown Rebels
@ Centre Hastings Grizzlies
Marmora Arena [O-BDD-F-2]
3:00 PM
Ilderton Jets
@ Loyalist Jets
Henderson [O-BCC-F-2]
8:50 PM
St. Marys Rock
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-B-PB-D1]
7:50 PM
Dorchester Dragons
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-B-PA-C2]
8:15 PM
Petrolia Oilers
@ St. Marys Rock
St. Marys (Blue) [S-B-PB-D2]
7:30 PM
Wallaceburg Lakers
@ Lambeth Lancers
Lambeth [S-B-PC-G1]
1:45 PM
Petrolia Oilers
@ St. Marys Rock
St. Marys (Blue) [S-B-PB-D4]
3:00 PM
Mooretown Storm
@ Dresden Jr. Kings
4:45 PM
Highland Storm
@ Mt. Brydges Cougars
6:50 PM
Lambeth Lancers
@ Wallaceburg Lakers
Wallaceburg [S-B-PC-G2]
7:00 PM
Loyalist Jets
@ Ilderton Jets
Ilderton [O-BCC-F-3]
8:00 PM
Centre Hastings Grizzlies
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [O-BDD-F-3]
23242526272829
1:15 PM
Highland Storm
@ Mt. Brydges Cougars
2:30 PM
Loyalist Jets
@ Ilderton Jets
Ilderton [O-BCC-F-4]
4:00 PM
Centre Hastings Grizzlies
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [O-BDD-F-4]
4:00 PM
St. Marys Rock
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-B-PB-D3]
6:30 PM
Wallaceburg Lakers
@ Lambeth Lancers
Lambeth [S-B-PC-G3]
8:00 PM
Dorchester Dragons
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-B-PA-C4]
7:30 PM
Mooretown Storm
@ Dorchester Dragons
Dorchester (South) [S-B-PA-C1]
8:30 PM
Mooretown Storm
@ Dorchester Dragons
Dorchester (South) [S-B-PA-C3]
6:00 PM
Mt. Brydges Cougars
@ Highland Storm
A.J. LaRue [O-BB-F-4]
7:30 PM
Dorchester Dragons
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-B-PA-C6]
8:00 PM
Ridgetown Rebels
@ Centre Hastings Grizzlies
Madoc [O-BDD-F-5]
3031Apr 01Apr 02Apr 03Apr 04Apr 05
6:30 PM
Lambton Shores Predators
@ Belmont Rangers
Belmont [B105]
Apr 06Apr 07Apr 08Apr 09Apr 10Apr 11Apr 12
View Another Group
Website Visit Counter
(1,647 per day)
Printed from shamrockhockeyleague.ca on Thursday, November 21, 2019 at 1:52 AM