Group Calendar, Atom, 2013-2014 (Shamrock Hockey League)

PrintGroup Calendar
<< PrevMarch, 2014
SunMonTueWedThuFriSat
Feb 16Feb 17Feb 18Feb 19Feb 20Feb 21Feb 22
2:40 PM
Wallaceburg Lakers
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-A-PC-D3]
2:45 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ Tillsonburg Tornadoes
3:00 PM
Port Stanley Jr. Sailors
@ East Lambton Eagles
Watford [S-A-PC-C1]
4:00 PM
Arthur Vipers
@ West Lorne Comets
West Lorne Arena [O-ADD-Q1-2]
4:00 PM
St. Marys Rock
@ Belmont Rangers
Belmont [S-A-PB-B1]
1:10 PM
Thamesford Attack
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [S-A-PC-A3]
6:00 PM
South Huron Sabres
@ Mt. Brydges Cougars
Tri-Township [S-A-PB-A3]
7:05 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Green) [O-AB-Q1-3]
7:50 PM
Dresden Jr. Kings
@ Ilderton Jets
Ilderton [S-A-PC-B4]
6:00 PM
Mooretown Storm
@ Wallaceburg Lakers
Wallaceburg [S-A-PC-D2]
7:15 PM
Belmont Rangers
@ St. Marys Rock
St. Marys (Blue) [S-A-PB-B4]
8:00 PM
Port Stanley Jr. Sailors
@ East Lambton Eagles
Alvinston [S-A-PC-C3]
7:00 PM
Blenheim Bruins
@ Twin Centre Stars
Wellesley [O-ACC-Q1-3]
7:00 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ Tillsonburg Tornadoes
7:50 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ Lucan Irish
Lucan [O-AC-Q1-3]
7:00 PM
West Lorne Comets
@ Arthur Vipers
Arthur [O-ADD-Q1-3]
7:15 PM
Lucan Irish
@ North Middlesex Jr. Stars
North Middlesex [O-AC-Q1-4]
7:30 PM
Lambeth Lancers
@ Petrolia Oilers
Greenwood [O-AB-Q1-4]
12:45 PM
Lambton Shores Predators
@ Dorchester Dragons
1:10 PM
Ridgetown Rebels
@ Thamesford Attack
Thamesford [S-A-PC-A4]
3:00 PM
Ilderton Jets
@ Dresden Jr. Kings
Ken Houston [S-A-PC-B3]
3:20 PM
Belmont Rangers
@ Blenheim Bruins
Blenheim [A229]
4:00 PM
Arthur Vipers
@ West Lorne Comets
West Lorne Arena [O-ADD-Q1-4]
4:00 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ Lucan Irish
Lucan [O-AC-Q1-5]
5:30 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue) [O-AB-Q1-5]
6:10 PM
Petrolia Oilers
@ Lambeth Lancers
Lambeth [O-AB-Q1-3]
Feb 23Feb 24Feb 25Feb 26Feb 27Feb 2801
11:30 AM
Dorchester Dragons
@ Lambton Shores Predators
4:30 PM
Thamesford Attack
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [S-A-PC-A5]
5:50 PM
Lambeth Lancers
@ Petrolia Oilers
Greenwood [O-AB-Q1-6]
7:00 PM
West Lorne Comets
@ Arthur Vipers
Arthur [O-ADD-Q1-5]
6:00 PM
Mt. Brydges Cougars
@ South Huron Sabres
Stephen Township [S-A-PB-A4]
8:00 PM
Mooretown Storm
@ East Lambton Eagles
Alvinston [S-APC-F1]
6:30 PM
Simcoe Warriors
@ Lambeth Lancers
Lambeth [O-AB-S1-1]
7:05 PM
Ridgetown Rebels
@ North Middlesex Jr. Stars
12:20 PM
Lambeth Lancers
@ Simcoe Warriors
Talbot [O-AB-S1-2]
2:10 PM
St. Marys Rock
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-A-PB-D1]
2:20 PM
Blenheim Bruins
@ Mt. Brydges Cougars
Tri-Township [S-A-PB-C1]
2:30 PM
Lucan Irish
@ Burford Coyotes
Burford [O-AC-S1-1]
4:15 PM
West Lorne Comets
@ North Middlesex Jr. Stars
North Middlesex [S-A-PA-B1]
02030405060708
1:40 PM
Lambeth Lancers
@ Simcoe Warriors
Talbot [O-AB-S1-3]
3:00 PM
Burford Coyotes
@ Lucan Irish
Lucan [O-AC-S1-2]
4:00 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ Lambton Shores Predators
5:00 PM
Mt. Brydges Cougars
@ Blenheim Bruins
Blenheim [S-A-PB-C2]
5:15 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ West Lorne Comets
West Lorne Arena [S-A-PA-B2]
7:15 PM
Petrolia Oilers
@ St. Marys Rock
St. Marys (Blue) [S-A-PB-D2]
7:30 PM
Ilderton Jets
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [S-APC-E1]
6:00 PM
Mt. Brydges Cougars
@ Blenheim Bruins
Blenheim [S-A-PB-C3]
7:15 PM
Lambton Shores Predators
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue) [S-A-PA-5]
7:40 PM
Simcoe Warriors
@ Lambeth Lancers
Lambeth [O-AB-S1-4]
7:50 PM
Ridgetown Rebels
@ Ilderton Jets
Ilderton [S-APC-E2]
7:00 PM
West Lorne Comets
@ North Middlesex Jr. Stars
North Middlesex [S-A-PA-B3]
8:00 PM
Mooretown Storm
@ East Lambton Eagles
Alvinston [S-APC-F3]
7:20 PM
East Lambton Eagles
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 2) [S-APC-F2]
7:20 PM
Blenheim Bruins
@ Mt. Brydges Cougars
Tri-Township [S-A-PB-C4]
7:30 PM
Lucan Irish
@ Burford Coyotes
Burford [O-AC-S1-3]
7:30 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ West Lorne Comets
West Lorne Arena [S-A-PA-B4]
8:00 PM
Ilderton Jets
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [S-APC-E3]
6:00 PM
Dorchester Dragons
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue) [S-A-PA-6]
9:00 AM
Ridgetown Rebels
@ Ilderton Jets
Ilderton [S-APC-E4]
1:15 PM
East Lambton Eagles
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-APC-F4]
2:00 PM
Burford Coyotes
@ Lucan Irish
Lucan [O-AC-S1-4]
2:10 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ Dorchester Dragons
3:20 PM
St. Marys Rock
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-A-PB-D3]
09101112131415
12:00 PM
Ilderton Jets
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [S-APC-E5]
3:30 PM
Lucan Irish
@ Burford Coyotes
Burford [O-AC-S1-5]
7:30 PM
Burford Coyotes
@ Lucan Irish
Lucan [O-AC-S1-6]
8:00 PM
St. Marys Rock
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-A-PB-D4]
7:00 PM
Mooretown Storm
@ East Lambton Eagles
Watford [S-APC-F5]
16171819202122
4:00 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ West Lorne Comets
7:00 PM
Petrolia Oilers
@ Blenheim Bruins
Blenheim [S-A-PB-E1]
6:55 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ North Middlesex Jr. Stars
North Middlesex [S-A-PA-C1]
7:00 PM
Blenheim Bruins
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-A-PB-E2]
7:00 PM
Mooretown Storm
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [S-A-PC-G1]
8:00 PM
Blenheim Bruins
@ Petrolia Oilers
Greenwood [S-A-PB-E4]
1:15 PM
Ridgetown Rebels
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-A-PC-G2]
4:10 PM
North Middlesex Jr. Stars
@ Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue) [S-A-PA-C2]
23242526272829
5:00 PM
East Lambton Eagles
@ West Lorne Comets
5:30 PM
Mooretown Storm
@ Ridgetown Rebels
Ridgetown [S-A-PC-G3]
8:00 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ North Middlesex Jr. Stars
North Middlesex [S-A-PA-C3]
7:10 PM
Ridgetown Rebels
@ Mooretown Storm
MSC (Rink 1) [S-A-PC-G4]
7:00 PM
Strathroy Jr. Rockets
@ North Middlesex Jr. Stars
North Middlesex [S-A-PA-C4]
3031Apr 01Apr 02Apr 03Apr 04Apr 05
Apr 06Apr 07Apr 08Apr 09Apr 10Apr 11Apr 12
View Another Group
Website Visit Counter
(1,539 per day)
Printed from shamrockhockeyleague.ca on Thursday, August 22, 2019 at 7:26 AM